ÖVRIGT / Diverse / Sifon 14797455
nr 1479 7455
Sifon
glas och metall, Sparklets Ltd England, 1900-tal. Höjd: 34 cm. Diameter: 11 cm
Kondition: Bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:24:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr